قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.(گالیله)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

بهترین برند جارو برقی صنعتی کدام است ؟

بهترین برند جارو برقی صنعتی کدام است ؟

 

بهترین جاروبرقی صنعتی کدام برند است؟ این سئوالی است که همه می پرسند و در طی تماس های مختلفی، ابراز می دارندکه تنوع بسیار زیادی که در سایت صنعت شرق به عنوان یک سایت تخصصی فروش جاروبرقی صنعتی ، وجود دارد، کار را برای انتخاب آنها سخت نموده است.

بیش از ۱۰۰۰ مدل جاروبرقی خانگی و جاروبرقی صنعتی وجود دارد که توسط برند های مختلفی تولید شده است.

وقتی شما وارد سایت صنعت شرق شده اید، به این معنی است که دقیقاً به دنبال جاروبرقی صنعتی با کیفیت می باشید. ما در کنار شما هستیم تا از میان تعداد زیادی جاروبرقی صنعتی، کدام مناسب تر برای محیط شما می باشد.

محیط شما می تواند منزل باشد، می تواند برای مسجد و یا فاطمیه و غیره باشد و یا حتی مراکز بزرگ هتل و کافه و رستوران و حتی یک کارخانه صنعتی باشد.

فرقی ندارد، صنعت شرق می تواند به شما راهنمایی کامل نماید.

بسیاری از مردم در هنگام خرید جاروبرقی صنعتی، به ظاهر دستگاه ، دسته و چرخ و استیل بودن آن توجه می کنند. حتی توجهی به تعداد موتور و نحوه فعال شدن، نمی کنند.

شما به عنوان یک خریدار در هنگام خرید باید به مواردی همچون کارت طلایی، گارانتی تعویض ، برند تولید کننده، کشور تولید کننده و کیفیت ساخت ارائه نمایید.

به طور مثال بعضی از فروشندگان، محصولات را با نام تجاری ایتالیا، امریکا و آلمان به فروش می رسانند که در واقع در چین و تایوان ، ساخته و مونتاژ شده است.

بهترین جاروبرقی صنعتی برای شما

از نظر ما، بهترین جاروبرقی ، لزوماً جدیدترین و گرانترین و پرامکانات ترین جاروبرقی نیست.

از نظر ما، بهترین جاروبرقی برای هر فردی، جاروبرقی می باشد که نیازهای آن فرد را تأمین کند. به طور مثال اگر جاروبرقی صنعتی را برای فضاهای بزرگ نیاز دارد، به ایشان، مدهای جاروبرقی های صنعتی پیشنهاد می دهیم.

در هر صورت، به پیشنهاد ما قیمت مناسب ، نیازسنجی حرفه ای و محیط مورد نظر، می تواند تعیین کننده باشد.

جارو برقی نیمه صنعتی

جاروبرقی نیمه صنعتی ساخنار مشابه ایی به جاروبرقی های تجاری دارند. جاروبرقی های نیمه صنعتی نیز همانند جارو های تجاری با ایجاد فشار منفی در مخزن دستگاه، موجب مکش ذرات به داخل دستگاه می گردد،

با این تفاوت که موتور ها و پمپ های بکار رفته در این جاروبرقی ها از نوع تقویت شده می باشند. به عبارت دیگرجاروبرقی های نیمه صنعتی داراری یک یا چند پمپ سانتریفوژال تقویت شده می باشند که توسط موتور های کلکتوری تقویت شده به چرخش در می آیند.

استفاده از موتور ها و پمپ های تقویت شده در جاروبرقی های نیمه صنعتی موجب افزایش قدرت و سرعت مکش دستگاه ها شده است.بدنه فولادی جاروبرقی های نیمه صنعتی موجب افزایش مقاومت آنها در برابر شرایط سخت کاری شده است.

استفاده از فیلتر هایی با سطح فیلتراسیون و مساحت بالا در جاروبرقی های تجاری از دیگر برتری های این مدل از جاروبرقی ها در مقایسه با مدل های تجاری می باشد. فیلتر های به کار رفته در جاروبرقی های نیمه صنعتی معمولا از نوع کارتریجی یا ستاره ایی بوده و اغلب آنها توانایی جداسازی ذرات تا ۱ میکرون را دارا می باشند.

از آنجایی که منافذ ریز فیلتر در اثر مکش مداوم در معرض گرفتگی قرار داشته و گرفتگی فیلتر مانع از عبور هوا شده و افت مکش را در پی دارد، دستگاه های نیمه صنعتی به منظور بهبود عملکرد و ممانعت از افت مکش دستگاه، مجهز به سیستم نظافت فیلتر می باشند.

در حال حاضر گروه صنعتی صنعت شرق ، می تواند با اطمینان انواع قیمت جاروبرقی صنعتی و نیمه صنعتی و دائم کار توربینی و سطلی ارائه می نماید.

منبع مقاله : قیمت جاروبرقی صنعتی آب و خاک

بهترین برند جارو برقی صنعتی کدام است ؟

برچسب ها :